Ľudia čo trénujú spolu vo dvojici majú priam neuveriteľnú mieru úspešnosti. Vítame dvojice, ktoré sa snažia dostať do formy alebo chcú zlepšiť už dosiahnutú výkonnosť.

Do obsahu tréningu párov integrujem interaktívne cvičenia, ktoré pomáhajú párom sa navzájom povzbudzovať a tvrdšie pracovať na zlepšení ich kondície a dosahovaní osobných cieľov. Tréningom dvojíc sa precvičí celé telo.

Cvičenie vo dvojici je jedným z najpopulárnejších tréningov. Pracujem s pármi , pomáham im stať sa fit a zároveň motivujem každého z klientov tým, že trénuje spolu s iným cvičiacim a tak dosahuje úspechy spolu s ním. Spoločne môžete cvičiť, baviť sa a zároveň ušetriť peniaze. Klienti sa navzájom povzbudzujú, zatiaľ čo na nich dohliada tréner a vedie ich.

Tento typ tréningu je vhodný pre aktívnych a zaneprázdnených ľudí, ktorí sa snažia zladiť navzájom čas a cvičenie.

Jednorazový tréning / konzultácia
35 jednorazovo
Tréningový program 2x do týždňa 280€
240 mesačne
Intenzívny tréningový program 420€
360 mesačne
Tréningy vo dvojici 2x do týždňa
360 mesačne
The following two tabs change content below.
Ako dieťa som vystriedal veľa športov – od plávania, futbalu, hádzanej, basketbalu až ku kondičnému posilňovaniu, či kickboxu. Môj vzťah k športu ma predurčil k štúdiu na fakulte telesnej výchovy a športu, ktorú som úspešne dokončil ako tréner vo fitness a kondičný tréner. Kondičnému posilňovaniu sa venujem aj naďalej, či už za pomoci funkčných pomôcok alebo bez nich.

Latest posts by Mgr. Michal Bisták (see all)