fbpx

Osobné tréningy

O mne

Ponúkam kultivovaný, profesionálny a zároveň motivačný prístup ako kondičný tréner ale aj fyzioterapeut.

Vzdelanie

Michal Bisták tréner
FitCO trener

Kurzy

Služby osobného trénera

Redukčný a tvarovací tréning

Redukčný a tvarovací tréning

Využitím kombinácie silového tréningu a kardio-vaskularného tréningu vo forme kruhového, intervalového tréningu s dôrazom na životný štýl a stravovanie, klienti pod mojim vedením dosahujú pozoruhodné výsledky. S ohľadom na súčasnú úroveň trénovanosti navrhnem program, ktorý naštartuje spaľovanie tukov od počiatočných tréningových jednotiek.

Tento typ tréningu je vhodný pre ľudí s nadváhou, ktorí majú sedavé zamestnanie, spomalený metabolizmus, chýba im vitalita a potrebujú odľahčiť kĺby – jednoducho pre tých, ktorí majú málo pohybu!

Silový tréning

Silový tréning

Hľadáte možnosť ako zlepšiť Váš športový výkon, ako zvýšiť Vašu silu, či Vašu celkovú zdatnosť alebo chcete nadobudnúť svalovú hmotu? Pod mojim vedením Vám môžem pomôcť dosiahnuť Vaše ciele. Využívam najmodernejšie, overené metódy v tréningoch s dôrazom na techniku prevedenia. Tréningy sú určene pre mužov, ale aj pre ženy so skrytou obezitou.

Tento typ tréningu je vhodný pre mužov aj ženy, ktorí chcú rozvinúť svoju silu, výkon a vytvarovať postavu. Vzhľadom na jeho náročnosť nie je vhodný pre úplných začiatočníkov.

Kondičný tréning

Tréning s postupne sa zvyšujúcou záťažou podľa požiadaviek klienta, monitorovaný športesterom, poprípade inými metódami, prístrojmi  a neskôr podrobne vyhodnotený. Toto cvičenie je vhodné na formovanie tela a dosahovanie lepších výkonov v športoch, ako sú futbal, hokej, basketbal, plávanie, turistika, atletika, cyklistika ale aj v iných. Jeho cieľom je zlepšiť telesné predpoklady pre akúkoľvek telesnú námahu.

Tento typ tréningu je vhodný pre všetkých, nakoľko je to všestranný tréning, v ktorom sú zahrnuté všetky pohybové schopnosti.

Tréner vedie tréning dvoch cvičencov na fitloptách

Cvičenie vo dvojici

Ľudia čo trénujú spolu vo dvojici majú priam neuveriteľnú mieru úspešnosti. Vítame dvojice, ktoré sa snažia dostať do formy alebo chcú zlepšiť už dosiahnutú výkonnosť.

Do obsahu tréningu párov integrujem interaktívne cvičenia, ktoré pomáhajú párom sa navzájom povzbudzovať a tvrdšie pracovať na zlepšení ich kondície a dosahovaní osobných cieľov. Tréningom dvojíc sa precvičí celé telo.

Cvičenie vo dvojici je jedným z najpopulárnejších tréningov. Pracujem s pármi , pomáham im stať sa fit a zároveň motivujem každého z klientov tým, že trénuje spolu s iným cvičiacim a tak dosahuje úspechy spolu s ním. Spoločne môžete cvičiť, baviť sa a zároveň ušetriť peniaze. Klienti sa navzájom povzbudzujú, zatiaľ čo na nich dohliada tréner a vedie ich.

Tento typ tréningu je vhodný pre aktívnych a zaneprázdnených ľudí, ktorí sa snažia zladiť navzájom čas a cvičenie.

Diagnostika pohybového aparátu

Diagnostika pohybového aparátu

Komplexná diagnostika pohybového aparátu. Batéria testov, ktorá zahŕňa vyšetrenie hypermobility, optimálneho rozsahu v kĺboch, svalovej slabosti, pohybových vzorov či stereotypov. Jej úlohou je odhalenie svalových dysbalancí či dysfunkcí, ale i možných bolestí či motorických problémov, ktoré nám poskytnú dôležité informácie pre zostavenie cvičebného a nápravného plánu a určia nám stratégiu, akou máme postupovať.

Benefity pre zamestnancov

Benefity pre zamestnancov

Ponuka pre firemných zákazníkov, ktorí si uvedomujú, že ich zamestnanci resp. oni sami:

  • celé dni sedia v práci alebo sú v aute
  • ich telo dennodenne minimálne osem hodín trpí a stráca funkčnosť
  • trpia rôznymi zdravotnými problémami: únava, časté choroby, bolesti chrbta, nadváha, nespavosť
  • konsekventne tak klesá ich pracovná výkonnosť

Mojim cieľom je týmto stavom predísť a preto ponúkam:

  • Benefity pre zamestnancov preplácaním určitej časti cvičení zamestnávateľom zo sociálneho fondu či na báze mesačnej fakturácie.

Výhodou je zamestnanecký benefit, ktorý je na jednej strane obľúbený medzi zamestnancami a v konečnom dôsledku priaznivo vplýva na výkonnosť ľudí vo firmách. Peniaze investované do ľudí sa Vám totiž veľmi rýchlo vrátia.

Pripravte sa na zmenu

Úvodná konzultácia zadarmo!

Zadaj svoj email a ja ti obratom pošlem príhlaškový dotazník. Na základe neho si dohodneme úvodnú konzultáciu zadarmo.

Služby osobného trénera

Redukčný a tvarovací tréning

Využitím kombinácie silového tréningu a kardio-vaskularného tréningu, klienti pod mojim vedením dosahujú pozoruhodné výsledky.

Silový tréning

Hľadáte možnosť ako zlepšiť Váš športový výkon, ako zvýšiť Vašu silu, či Vašu celkovú zdatnosť alebo chcete nadobudnúť svalovú hmotu?